Nationale kampioenen triathlon, lange afstand

MannenVrouwen
 
2018: Maastricht
GoudDirk Wijnalda 8:58:06Yvonne van Vlerken 9:34:55
ZilverTom Oosterdijk 9:14:17Tessa Kortekaas 9:47:19
BronsErik Doornbos 9:21:14Anne Zijderveld 10:11:47
Els Visser kwam als eerste over de streep, maar werd enkele weken later op basis van videobewijs alsnog gediskwalificeerd vanwege het missen van een boei en daarmee het onvolledig hebben afgelegd van het parcours.
 
2017: Almere
GoudEvert Scheltinga 8:12:37Yvonne van Vlerken 8:51:13
ZilverErik-Simon Strijk 8:21:05Sarissa de Vries 9:09:44
BronsDirk Wijnalda 8:26:31Corine Nelen 10:11:05
 
2016: Almere
GoudDirk Wijnalda 8.14.48Mirjam Weerd 9.20.59
ZilverErik-Simon Strijk 8.24.46Lucie van Genugten 9.52.17
BronsDiederik Scheltinga 8.26.13Carla van Rooijen 9.57.44
 
2015: Almere
GoudMark Oude Bennink 8:18:14Irene Kinnegim 9:27:27
ZilverErik-Simon Strijk 8:22:29Carla van Rooijen 9:50:55
BronsDirk Wijnalda 8:25:39Grada Boschker 10:00:38
 
2014: Almere (IM)
GoudDirk Wijnalda 8:33:09Heleen bij de Vaate 9:16:26
ZilverThijs Koelen 8:47:26Tineke van den Berg 9:26:04
BronsBart Candel 8:50:29Nina Bakker 10:14:26
 
2013: Almere (IM)
GoudErik-Simon Strijk 8:45:48Irene Kinnegim 9:47:37
ZilverRoeland Smits 8:50:43Heleen bij de Vaate 10:15:42
BronsRemy Vasseur 9:06:43Carla van Rooijen 10:23:52
 
2012: Almere (IM)
GoudDirk Wijnalda 8:09:07Heleen bij de Vaate 9:03:58
ZilverRoeland Smits 8:09:57Irene Kinnegim 9:06:25
BronsRemy Vasseur 8:10:17Carla van Rooijen 9:18:49
 
2011: Almere (IM)
GoudDirk Wijnalda 8:32:36Sonja Jaarsveld 9:32:54
ZilverRoeland Smits 8:38:01Hanneke de Boer 9:52:32
BronsRemy Vasseur 8:40:21Corine Nelen 10:18:14
 
2010: Stein (3000-110-30)
GoudSander Berk 5:37:25Heleen bij de Vaate 6:03:57
ZilverErik-Simon Strijk 5:39:05Sonja Jaarsveld 6:06:35
BronsDirk Wijnalda 5:42:01Eva Janssen 6:08:48
 
2009: Almere (IM)
GoudDirk Wijnalda 8:39.41Irene Kinnegim 9:27:38
ZilverDave Rost 8:53:46Carla van Rooijen 9:48:59
BronsJerzy Kasemier 8:57:02Angelique van der Linden 10:56:18
 
2008: Stein (3000-110-30)
GoudChris Brands 5:58:24Mariska Kramer 6:28:49
ZilverDirk Wijnalda 6:00:16Mirjam Weerd 6:38:04
BronsDave Rost 6:02:24Esther de Vries 6:42:57
 
2007: Almere (IM)
GoudChris Brands 8:24:51Yvonne van Vlerken 8:57:54
ZilverJerzy Kasemier 8:29:45Heleen bij de Vaate 9:12:07
BronsBert Flier 8:34:16Esther de Vries 9:51:21
 
2006: Stein (3000-110-30)
GoudFrank Heldoorn 5:42:48Sione Jongstra 6:33:06
ZilverBas Borreman 5:49:25Heleen bij de Vaate 6:40:48
BronsChris Brands 5:50:42Marijke Zeekant 7:01:34
 
2005: Almere (IM)
GoudFrank Heldoorn 8:22:03Cora Vlot 9:30:44
ZilverChris Brands 8:28:04Esther de Vries 10:09:51
BronsPaul Verkleij 8:36:14Gonny Rosendaal 10:14:49
 
2004: Stein (3000-110-30)
GoudChris Brands 5:47:09Heleen bij de Vaate 6:23:57
ZilverPaul Verkleij 5:49:25Mariska Kramer 6.29.26
BronsJan van der Marel 5:52:42Cora Vlot 6.42:10
 
2003: Stein (3000-110-30)
GoudGuido Gosselink 5.33.14Sione Jongstra 6.21.05
ZilverCasper van den Burgh 5.37.13Mariska Kramer 6.28.20
BronsFrank Heldoorn 5.38.30Cora Vlot 6.35.23
 
2002: Almere (IM)
GoudBert Flier 8.53.58Cora Vlot 9.50.18
ZilverMachiel Ittmann 8.55.19Mariska Kramer 10.20.09
BronsMichael Krijnen 9.00.56Heleen bij de Vaate 10.40.21
 
2001: Almere (IM)
GoudBert Flier 8:32:03Cora Vlot 9:45:28
ZilverMachiel Ittmann 8:32:15Ilonka van der Meer 10:33:24
BronsFrank Heldoorn 8:38:57Minouche van der Plas 11:03:47
 
2000: Almere (IM)
GoudFrank Heldoorn 8:25:20Cora Vlot 9:36:09
ZilverGuido Gosselink 8:27:02Mariska Postma 9:54:13
BronsBert Flier 8:28:59Geurie Vastenburg 10:00:3
 
1999: Almere (IM)
GoudJan van der Marel 7:57:46Irma Heeren 8:56:23
ZilverMenno Oudeman 8:05:44Marijke Zeekant 9:23:38
BronsRichard van Diesen 8:14:37Cora Vlot 9:24:00
 
1998: Almere (IM)
GoudJan van der Marel 8:11:32Cora Vlot 9:22:34
ZilverMarcel Swart 8:32:08Bianca van Dijk 9:41:13
BronsMachiel Ittmann 8:35:07Mariska Postma 9:54:57
 
1997: Almere (IM)
GoudFrank Heldoorn 8:02:58Katinka Wiltenburg 9:12:52
ZilverJan van der Marel 8:03:52Christine de Wit 9:27:33
BronsMachiel Ittmann 8:20:11Bianca van Dijk 9:28:33
 
1996: Almere (IM)
GoudJan van der Marel 8:01:13Katinka Wiltenburg 8:56:57
ZilverMartin Breedijk 8:14:52Cora Vlot 9:41:56
BronsMachiel Ittmann 8:17:29Jitske Cats 9:54:53
 
1995: Almere (IM)
GoudFrank Heldoorn 8.10.58Katinka Wiltenburg 9.02.32
ZilverJan van der Marel 8.18.34Irma Heeren 9.26.36
BronsRob Barel 8.26.17Cora Vlot 9.44.09
 
1994: Almere (IM)
GoudFrank Heldoorn 8:33:13Irma Heeren 9:46:25
ZilverJan van der Marel 8:37:00Marijke Zeekant 10:14:11
BronsRik van Trigt 8:42:17Cora Vlot 10:19:26
 
1993: Almere (IM)
GoudJan van der Marel 8.16.21Ada van Zwieten 9.37.11
ZilverBen van Zelst 8.18.20Katinka Wiltenburg 9.39.04
BronsRik van Trigt 8.19.21Cora Vlot 9.39.43
 
1992: Almere (IM)
GoudMark Koks 8:29:08Thea Sybesma 9:05:53
ZilverHenry Kiens 8:33:08Inge Pool 9:30:15
BronsRik van Trigt 8:41:03Ada van Zwieten 9:36:39
 
1991: Almere (IM)
GoudBen van Zelst 8.25.30Thea Sybesma 9.18.04
ZilverJos Everts 8.30.20Ada van Zwieten 9.48.01
BronsNick Marijnissen 8.39.04Katinka Wiltenburg 9.52.45
 
1990: Almere (IM)
GoudJos Everts 8.29.46Thea Sybesma 9.20.35
ZilverBen van Zelst 8.40.19Marie-Jose Dam 10.58.09
BronsRik van Trigt 8.46.22Gerda de Koning 11.08.29
 
1989: Almere (IM)
GoudAxel Koenders 8:35:13Irma Zwartkruis 9:22:44
ZilverBen van Zelst 8:40:16Thea Sybesma 9:37:06
BronsJos Everts 9:42:47Henny Verdonk 10:41:25
 
1988: Almere (IM)
GoudBen van Zelst 8:35:13Irma Zwartkruis 9:54:42
ZilverHenry Kiens 8:51:09Marjan Kiep 10:41:48
BronsGregor Stam 9:08:56Marion van Boven 11:19:56
 
1987: Almere (IM)
GoudAxel Koenders 8:58:46Ada van Zwieten 10:50:49
ZilverMatthijs de Koning 9:12:16Henny Verdonk 11:27:04
BronsBen van Zelst 9:15:47Marjan Kiep 11:28:23
 
1986: Almere (IM)
GoudAxel Koenders 9:03:34Carla Crauwel 11:32:50
ZilverGregor Stam 9:26:44Henny Verdonk 11:50:07
BronsJaap van den Berg 9:39:07Marjan Kiep 11:55:06
 
1985: Almere (IM)
GoudGergor Stam 8:56:55Carla Crauwel 11:15:25
ZilverRob Barel 9:05:19Marjan Kiep 11:39:12
BronsFrank Huls 9:16:33Henny Fidder 12:07:08
 
1984: Almere (IM)
GoudAxel Koenders 9:25:41Manna Helsloot 11:52:52
ZilverGregor Stam 9:29:53
BronsRob Barel 9:32:42
 
1983: Almere (IM)
GoudAxel Koenders 9:58:27Conny van Diest 13:10:53
ZilverGregor Stam 10:12:39
BronsPeter Zijerveld 10:33:04
 
1982: Den Haag (IM)
GoudGregor Stam 10:25:40
ZilverHans Dieben 1:33:00
BronsHylke Boerstra 10:41:00
 
1981: Den Haag (IM)
GoudGregor Stam 11.11.00
ZilverCees Vaneman 11.56.00
Brons